SRT Yayın Akışı - 24.01.2019
Son Dakika

TARAKLILI ÇİFTÇİLER TÜRK TRAKTÖR’DE8 Şubat 2018 - 10:28, Perşembe

Newholland markasını temsil eden Yılmaz Traktör gerçekleştirdiği organizasyonla Taraklılı çiftçileri Türk Traktör üretim tesisleri ile buluşturdu.

Türk tarımına yön verme vizyonuyla, 1954’ten beri modern tarımın öncüsü rolünü üstlenen Türk Traktör, Ankara’daki fabrikasında çiftçileri tarım teknolojileri ve yöntemleri konusunda bilgilendirme amacıyla düzenlediği eğitim günlerinde, Taraklılı çiftçileri ağırladı. Taraklı başta olmak üzere tüm Doğu Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren Yılmaz Traktör 0 ve 2. el pazarladığı traktörlerin üstün özelliklerini tanıtmak, üretimde kullanılan teknolojiyi yakından göstermek, amacıyla Türk Traktör fabrikalarına gezi düzenledi. Gezi boyunca çiftçiler Türk Traktör’ü gezerek, üretimi yakından görme imkânı ve Newholland traktörlerde kullanılan yenilik ve üstünlükleri tanıma fırsatı buldular.

 ÜRETİMİN HER AŞAMASINI GÖRDÜLER

Gezi hakkında bilgi veren Yılmaz Traktör firma sahibi Akif Yılmaz;“ Türk Traktör fabrikaları ülkemizin gurur kaynağıdır. Fabrika gezileri çiftçilerimiz tarafından çok ilgi görüyor. Çiftçiler kullandıkları ve kullanacakları traktörlerin nasıl üretildiğini yakından görmek istiyor. Bu bakımdan geziye herkes katılmak istiyor. İmkânlar ölçüsünde yılda birkaç defa düzenliyoruz. Böylece çiftçiler tarlalarında kullandıkları zirai alet ve makinelerinin üretim aşamasını da görmüş oluyorlar’’ dedi. Alkan KUYAŞ

Bu haber toplam 234 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar