SRT Yayın Akışı - 21.01.2019
Son Dakika

BİLİRKİŞİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI6 Şubat 2018 - 11:05, Salı

Haberin Fotoğrafları

Sakarya Barosu ve Ankara Barosu AVSA işbirliği ile düzenlenen “İş kazaları, trafik kazaları ve haksız fiilden doğan tazminat davaları” konulu bilirkişilik eğitimi tamamlandı.

Üç haftalık eğitim programının ardından yaptığı konuşmasında tazminat davalarının çok önemli bir konu olduğuna vurgu yapan Başkan Kazan çok küçük bir hatanın bile büyük hak kayıplarına neden olabileceği tazminat davaları için vatandaşları tekrar uyardı.

“İŞİ EHLİNE VERİN”

“Vatandaşlarımız hak arayış sürecinde mağdur olmamak için konunun uzmanı olan kişilere başvurmalılar. Sakarya Barosu’nda aldığı eğitimlerle artık tazminat hukuku alanında bilirkişilik yapabilecek derecede uzman avukatlarımız var. Nasıl ki hastalandığınızda hacamatçıya değil doktora gidiyor iseniz, bu davalarda da iş takipçilerine değil avukatlara gitmelisiniz. Çünkü işi ehline veren kaybetmez, hak kaybına uğramaz” dedi. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 197 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar