SRT Yayın Akışı - 21.01.2019
Son Dakika

ESNAF ÇELİK İLE YOLA DEVAM DEDİ6 Şubat 2018 - 10:56, Salı

Haberin Fotoğrafları

Sapanca Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin Olağan Genel Kurul toplantısı Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Kongrede Ahmet Çelik yeniden başkan seçildi.

Divan Başkanlığı’nı Ali Yılmaz, Kâtip Üyeliklerini ise İsmail Tanta ile Mehmet Yaşar Demirel’in yaptığı genel kurula, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Aydın Yılmazer, AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, CHP İlçe Başkanı Cengiz Çiçek, MHP İlçe Başkanı Berat Taner, Sapanca Belediyesi eski Başkanlarından Osman Nuri Erdoğan, çevre il ve ilçelerden gelen kooperatif başkanları ile kooperatifin ortakları katıldı.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Genel Kurul, divan başkanlığı tarafından gündem maddeleri, yönetim ve denetim kurullarının faaliyet raporları ile bilanço gelir gider tablolarının okunup, ibra edilmesinin ardından oylamaya geçildi. Yapılan oylamanın ardından tek liste ile girilen seçimlerde Sapanca Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına Ahmet Çelik, yönetim kurulu üyeliklerine ise Osman Kubilay, Burhan Özkan, Osman Küçükbalkaya ve Nazmi Cebeci getirildi. Denetleme kurulu üyeliğine Aziz Kahraman ve Emin Keskin,  Bölge Birliği Temsilcileri ise Ahmet Çelik, Burhan Özkan ve Osman Küçükbalkaya seçildi.

ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

Genel Kurul’da katılımcılara hitaben bir konuşma yapan Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, esnafın bir ülkenin büyümesi ve gelişmesinde lokomotif görevi kaydederek, esnafın ayakta kalması için merkezi ve yerel idareye de görev düştüğünü vurguladı. Belediye olarak esnafların her zaman yanında olduklarına dikkat çeken Başkan Yılmazer, sadece sözde değil bugüne kadar ki gerçekleştirdikleri projeleriyle esnafın yanında olduklarını gösterdiklerini, bundan sonra da olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

HİZMET İÇİN GELDİM

Genel Kurul’da ortakların oylarıyla Sapanca Esnaf, Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na getirilen Ahmet Çelik ise eski başkan Ahmet Medet’ ten aldığı görevi bu güne kadar en güzel şekilde yerine getirmeye çalıştığını belirterek, “Esnafımızın sorunları, esnafımızın istekleri, esnafımızın derdi, tasası bizim için en önemli konular. Esnaf ve Şoförler odası başkanlarım ile siyasi parti başkanlarımızı, belediyemizi yanımıza alarak inşallah her sorunun üstünden geleceğiz. Hizmet için geldim, esnafım evine gidip huzurlu yatmadan bende yatmayacağım” ifadesini kullandı. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 262 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar