SRT Yayın Akışı - 23.01.2019
Son Dakika

CHP KADINLARDA ÇEROĞLU DÖNEMİ27 Ocak 2018 - 11:50, Cumartesi

Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları kongresi İnşaat Mühendisleri Odası binasında gerçekleştirildi.

Kongreye tek aday olarak giden Azize Çeroğlu seçildi. Kongreye İstanbul Milletvekili Gülay Yedekçi, Sakarya Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Erdoğan Isır ve çok sayıda parti üyeleri katıldı.

Misafir olarak katılan Milletvekili Gülay Yedekçi, "Cumhuriyet Halk Partisinde siyaset yapmak çok kolay değil. Özellikle böyle ülkemizin zor koşullardan geçtiği dönemlerde hiç kolay değil. Ama biz hep umudu var ettik. Bundan sonrada umudu var edeceğiz. Samimiyetle ve cesaretle yaratılmaya çalışılan korku imparatorluğunun üzerine üzerine gideceğiz. Ve yüksek sesle diyeceğiz ki Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu sevgi cumhuriyeti korku imparatorluğunu yenecektir." dedi. Konuşmalardan sonra 162 delegenin oy kullanmasıyla kongre sona erdi.

İl Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Ayşe Aydın, Nurcan Çamdağ, Yeşim Dalkan, Tülay Dayıbaş, Canan Karakaş, Sümer Şenol, Yenigül Şenyıldız, Huriye Toker, İlknur Türker, Sabiha Yurdakul

Yedek Üyeler

Nuriye Kara, Sevgi Çetiner, Hatice Ender, Vasfiye Dinç, Gülüzar Öztürk, Nisa Sezgin, Mücadiye Aşçıoğlu, Elif Tüfekçioğlu, Mine Eraş, Meftune Genç

Kurultay Delegeleri

Azize Çeroğlu, Gönül İrşi, Nevin Kuru Şeşen, Ayten Şentürk, Senem Yıldırım, Nuray Dikmen, Derya Ulubilen

Bu haber toplam 253 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar