SRT Yayın Akışı - 23.01.2019
Son Dakika

BORSA'DAN FUAR LANSMANI17 Ocak 2018 - 10:44, Çarşamba

Sakarya Ticaret Borsası tarafından 25-28 Ekim 2018 tarihleri arasında Hendek'te, " Sakarya Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı" düzenlenecek. Fuarın lansmanı ise, 22 Ocak günü yapılacak.

TB Başkanı Cevdet Mete fuar organizasyonu ile ilgili yaptığı duyuruda, "Sakarya'mlzın tarım hayvancılık ve fındık üreticimizin yeni teknolojilerle ile tanışması ve bunun yanında, yapılacak aktiviteler ile kaynaşması açısından önemli olduğunu düşündüğümüz Tarım Hayvancılık Fuarımız hakkında bilgi vermek ve tanıtımını  gerçekleştirmek için 22.01.2018 tarihinde Saat: 15:00'da borsamız toplantı salonunda yapacağımız Sakarya Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarı, ilimizin ekonomisine ve imajına katkı sağlayacağını düşündüğümüz |ilkini bu sene gerçekleştireceğimiz bu fuarın daha geniş kitleler tarafından bilinmesi amacıyla basınında desteğini bekliyoruz” dedi. Simgenur BATIHAN

Bu haber toplam 514 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar