SRT Yayın Akışı - 13.12.2018
Son Dakika

EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ12 Ocak 2018 - 12:08, Cuma

Haberin Fotoğrafları

AK Parti İl Başkanlığı’nın gençlik kolları teşkilatlarına yönelik düzenlediği programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İlk günkü dinamizmle ve heyecanla, 2019’a emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Başkanlığı’nın gençlik kolları teşkilatlarına yönelik düzenlediği buluşmaya katıldı. Programda AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, ilçe gençlik kolları başkanları ve çok sayıda gençlik kolu üyesi de yer aldı.

SORUMLULUK

Programda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “16 ilçemizde gençlik kolları kongrelerimizi tamamladık. İlk günkü dinamizmle ve heyecanla, 2019’a emin adımlarla ilerliyoruz. Genç arkadaşlarımıza da bu meşakkatli yolculukta büyük sorumluluklar düşüyor. Sürekli kendinizi yenilemek ve geliştirmek durumundasınız. Bu da ancak okuyarak, tefekkür ederek, zamanı verimli bir şekilde kullanarak olur. Bizim kaybedecek vaktimiz, durmaya, dinlenmeye zamanımız yok. Daha fazla çalışmalı, daha fazla üretmeli, her alanda yetkin kişiler olarak ülkemizi geleceğe taşımalıyız. Kültürle, sanatla, ilimle ve irfanla yoğrulup, hayatımızı zenginleştirecek ve güzelleştireceğiz.

TAVİZ VERMEYECEĞİZ

Kutlu davamızın ışığında ve liderimizin etrafında milletçe kenetlenerek bu meşakkatli yolculuğun sonunda feraha kavuşacağız. İnşallah değerlerimize bağlı kalarak, ahlaklı ve kültürlü bireyler olarak siyaset yapmaya devam edeceğiz. İlkelerimizden taviz vermeden doğruyu, güzeli, iyiyi yapacağız. Bu manada bizler, Yeni Türkiye’nin geleceğinde söz sahibi olacak siz gençlerimize inanıyor ve güveniyoruz. Bu güçlü ve dinamik gençlik teşkilatımızla, uzun yıllar ülkemize hizmet edecek, memleketimizi yarınlara taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

TÜM GENÇLERE ULAŞMALIYIZ

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Tüm gençlerimize ulaşmamız derdimizi, davamızı çok iyi anlatmamız gerekiyor” diye konuştu.

Programda söz alan İl Başkanı Kılıç, 2019 seçimlerinin önemine dikkat çekerek, “Bu seçimlerde ilk kez oy kullanacak gençler başta olmak üzere, tüm gençlerimize ulaşmamız derdimizi, davamızı çok iyi anlatmamız gerekiyor. İlçe Gençlik Kollarımız kongrelerini tamamladı artık her bir ilçemizde adım adım her bir mahalleyi, her bir sokağı gezeceğiz, sıkılmadık el, girilmedik gönül, dokunulmadık genç bırakmayacağız. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın devamlı dile getirdiği gibi “hesabi değil hasbi olacağız” ve milletimizin AK Parti’ye duyduğu muhabbeti çalışmalarımızla artırarak daim kılacağız” dedi.

DAHA FAZLA ÇALIŞMALIYIZ

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken yaptığı konuşmada, “Sizlerin üzerinizdeki sorumluluğu ve yükü en iyi bilenlerden biriyim. Bende uzun yıllar gençlik kolları başkanlığı yaparak ilçe başkanlığına terfi etmiş bir kardeşinizim. Önümüzdeki süreçte çok daha fazla çalışarak, üstüne koyarak ilerlememiz lazım” dedi.

YARINLARIN UMUDU GENÇLERDİR

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar gençlere teşekkür ederek “AK Parti gelişimin, dönüşümün partisidir. AK Parti bu milletin derdiyle örtüşen bir partidir. Yarınların umudu olan gençlerin önünü açmış olan bir partidir ve açmaya da devam edecektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘Gençlik bizim geleceğimiz’ dediği gibi bu anlayışla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu söyledi. Demir, “Biz gerçekten büyük bir aileyiz. Şehrimizden bir diriliş ruhu olmasını arzu ediyoruz. Biz gençler olarak kitap okumaya ve okutmaya yönelik çalışmalarımız var. Bir başka etkinliğimiz ise şehit ailelerini ziyaret. Bu hafta iki ziyaret gerçekleştirdik. Bundan sonra da aynı heyecan ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Simgenur BATIHAN 

Bu haber toplam 655 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar