SRT Yayın Akışı - 19.03.2019
Son Dakika

BU EĞİTİM KADINLARA ÖZEL12 Şubat 2014 - 14:08, Çarşamba

Kadın istihdamına yönelik önemli projeler gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, yeni bir çalışmayı daha hayata geçirdi. Kadın üretimi ürünlerin internet üzerinden satılmasına imkan sunacak e-ticaret eğitimleri başladı.

İNTERNET ÜZERENDEN SATIŞ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, kadınların internet üzerinden ticaret yapmalarına olanak sağlayacak bir projeyi daha hayata geçirdi. Verilecek e-ticaret eğitimleri ile kadınların kendi üretimlerinin internet üzerinden satmalarına olanak sağlanacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilge Dikmen, “E-Ticaret eğitimlerinden ilk etapta 40 bayan faydalanacak. Yaklaşık iki ay sürecek eğitim boyunca bayanlar internet üzerinden ticaretin nasıl yapılacağını öğrenecek. Bu konuda uzun yıllardır çalışan ve ticari faaliyetlerde bulunan Sibel Bayraktar, iki aylık eğitim ile kursiyerlerimize internet üzerinden satış tekniklerini öğretecek” dedi.

E-TİCARET, İNGİLİZCE VE BİLGİSAYAR EĞİTİMLERİ
Dikmen, “Daha önce de kadınlarımızın istihdamına yönelik çalışmalarımız olmuştu. Bu çalışmayla da yine bayanlarımıza kendi emeklerini internet üzerinden satabilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Önümüzdeki hafta içerisinde SGK ile birlikte kursiyerlerimize daha iyi imkânlarla satış yapabilmeleri için bilgisayar ve İngilizce eğitimlerine de başlıyoruz” şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 3351 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar