SRT Yayın Akışı - 21.10.2018
Son Dakika

SAKARYALI FOTOĞRAFÇILAR DİĞER İLLERE ÖRNEK OLDU3 Ocak 2018 - 15:12, Çarşamba

Sakarya Fotoğrafçılar, Ressam ve Tabelacılar Odası Başkanı Cevat Davulcu, 5 Ocak 2108 Cuma günü düzenleyecekleri genel kurul için tüm üyelere davette bulundu.

İSTİHDAM SAĞLAMAYA

Başkan Davulcu, “Yoğun geçen bir dönemin ardından odamız genel kurul için 5 Ocak 2018 Cuma günü bir araya geliyoruz. Görev yaptığımız süre içerisinde esnafımızın sorunlarıyla yakından ilgilenmeye özen gösterdik. Diğer illeri sık sık ziyaret ederek, sürekli istişare mekanizmasını çalıştırdık. Aldığımız tüm kararlarda ortak fikre önem verdik, yeni dönemde de vermeyi sürdüreceğiz. Her bir esnafımızın fikri ve katılımcı olması bizi çok sevindiriyor. Ustalarımızın bize gösterdiği istikamette mesleki tecrübelerimizi harmanlayarak, yeniliklere kucak açmaya devam edeceğiz. Hem şehrimiz ekonomisine katkı sağlayamaya, hem de istihdam sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

GURURLANDIRIYOR

Başkan Davulcu, “Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip eden esnafımız özellikle son yıllarda dükkân konseptlerinde çok büyük yeniliklere imza attı. Bu konuda diğer illere örnek gösteriliyoruz. Gittiğimiz her ilde bu farkı görebiliyoruz. Yaşanan bu gelişme bizi gururlandırıyor. Esnaflarımız dijitalleşmenin getirdiği yeniklilere ayak durmak için çok mücadele veriyor. Bizlerde her zaman yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

 

KİMLİK FOTOĞRAFLARI

Yeni cipli kimliklerin fotoğraflarının esnaflarca çekilmesi konusunda yaşanan sıkıntıyı diyalogla aştıklarını belirten Başkan Davulcu, “Devletimizin kurum ve kuruluşlarıyla yaptığımız görüşmeler neticesinde bu sorunu çözüme kavuşturduk. Aynı konu yeni ehliyetler için geçerlidir. Artık esnaflarımız yeni kimlik ve ehliyetlerin fotoğraflarının çekimi konusunda oldukça donanımlı ve en kaliteli hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra odamız hizmetlerini devamını için yeni dönemde önemli projeler geliştirdik ve Allah’ın izniyle hepsini uygulamaya alacağız” dedi.

 

CUMA NAMAZI SONRASI

Başkan Davulcu, 5 Ocak Cuma günü Erenler’de bulunan Yeşilyurt Düğün Salonu’nda Cuma namazı sonrasında yapacakları genel kurula tüm üyelerini davet etti.  

Bu haber toplam 141 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar