DÜNYAYA MEYDAN OKUYORUZ2 Ocak 2018, Salı

AK Parti Ferizli Kadın Kolları 5’inci Olağan Kongresi büyük coşku içinde gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Hüsna Koç yeniden başkanlık görevine seçildi. Kongreye Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Zehra Hatipoğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Bakırtaş ve mahalle muhtarları, Esnaf Odası Başkanı Bahattin Paşalı ile çok sayıda partililer katıldı.

İŞİMİZ HİZMET

Kongrede konuşan Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Dünden bu güne her geçen gün güçlenerek ve büyüyerek istikrarlı bir şekilde yolunu kat eden AK Parti’mizin bu başarısında hanım kardeşlerimizin yeri apayrıdır. Birlikte çok şeyler başardık. Bundan sonrada birlikte başarmaya devam edeceğiz. İşimiz hizmet, gücümüz milletimizdir” ifadelerini kullandı.

ESKİ GÜNLER

İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “Biz dünyaya meydan okuyoruz. Milletimizden aldığımız güçle haklı davamızda kimse önümüzde duramıyor. AK Parti iktidarı öncesi ülkemizin durumunu unutmadık. Eski günleri yaşamamak için yollardayız. O günleri asla unutmadık. Biz evimize sahip çıktığımız gibi vatanımıza da sahip çıkıyoruz” dedi.  Simgenur BATIHAN 

Bu haber toplam 143 defa okundu.

Resim Galerisi