VALİ BALKANLIOĞLU’NDAN YILBAŞI ZİYARETİ1 Ocak 2018, Pazartesi

Yeni yılın ilk dakikalarında polis telsizinden görev başında olan tüm ekiplerin yeni yılını kutladığını ifade eden Vali Balkanlıoğlu, “Allah sizleri kazasız, belasız nice yıllara ulaştırsın. Bütün Emniyet ve Jandarma Teşkilatımızı kutluyorum. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı hepinizin alnında öpüyorum” diyerek moral verdi.

32 Evler ve E-5 girişinde bulunan uygulama noktalarında nöbet tutan güvenlik güçlerini ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, Polislerin yeni yıllarını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi. İl Jandarma Alay Komutanı J. Alb. Cengiz Yiğit, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ın da yer aldığı ziyarette, kontrol noktasından geçen araçları durdurarak vatandaşların yeni yılını da tebrik eden Vali Balkanlıoğlu, onlarla bir süre sohbet ederek tatlı ikram etti.

İl Emniyet Müdürlüğüne geçerek görevde bulunan Polislerin de yeni yılını kutlayan Vali Balkanlıoğlu, kentteki olayların önlenmesi için suç ve suçluların tespitinin sağlandığı, trafik işleyişinin 7/24 kayıt altına alındığı “Kent Güvenlik Yönetim Merkezi”nde bulunan MOBESE kameralarını izleyip, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’dan yılbaşı gecesindeki son durum hakkında bilgiler aldı.

Son olarak İl Jandarma Komutanlığına ziyarette bulunan Vali Balkanlıoğlu, Komutanlıkta nöbet tutan askerlerin yeni yılını tebrik ederek Milletimizin, birlik, beraberlik ve asayişi için canları pahasına gece gündüz olan tüm Mehmetçiklere görevlerinde muvaffakıyetler dilediğini ifade etti.

Jandarma Şeref Defterini de imzalayan Vali Balkanlıoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Cengiz Yiğit ve İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile yılbaşının sorunsuz geçmesi için alınan tedbirler hakkında istişarede bulundu. Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 190 defa okundu.

Resim Galerisi