MERAL AKŞENER’İN SAKARYA PROGRAMI29 Aralık 2017, Cuma

ESNAFIN PROBLEMLERİNİ DİNLEYECEK

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Hüsamettin Atasever, “Yarın  Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener geliyor. Saat 13.00’te programımız Atatürk Sanayi Sitesi’nde bulunan esnaflara ziyarette bulunacak, genel başkanımız esnaflarımızın problemini dinleyecek, sohbet edecek. Sonrasında il binamızın açılışı gerçekleşecek ve burada vatandaşlara seslenecek” dedi.

GENÇLERLE BİR ARAYA GELECEK

“Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener, il binasının açılışının ardından Çark Caddesi’ne geçecek ve burada esnaf ve vatandaşlarımız ile sohbet edecek, sonrasında Serdivan Mavi Durak Mevkii’nde öğrenci ve gençlerle bir araya gelecek. Biz tüm hazırlıklarımızı yaptık, genel başkanımızın ilimizde halkla buluşmasını bekliyoruz” diye konuştu.

‘İKTİDARI SAĞLAYACAĞIZ’

İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener’in ilimizdeki programının sonrasında kendilerinin de ziyaretlere başlayacaklarını söyleyen Atasever, “Biz Türkiye iyi olsun isteyen, ilimiz iyi olsun isteyen ve bunun için çalışan insanlarız, genel başkanımız ile birlikte halkın iktidarını sağlayacağız” ifadelerini kullandı. Simgenur BATIHAN

Bu haber toplam 179 defa okundu.