SRT Yayın Akışı - 13.12.2018
Son Dakika

KARAGÖL İŞ MERKEZİ HİZMET BİNASI AÇILDI29 Aralık 2017 - 10:32, Cuma

Haberin Fotoğrafları

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü, Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Taraklı Orman İşletme Şefliği Karagöl İş Merkezi Hizmet Binası hizmete açıldı.

Karagöl Yaylası hizmet binası açılışına; Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Bölge Müdürü Okan Kurşun, Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen, Geyve Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Harun Gündüz ve işletme şefleri katıldı.

ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ'NE YAKIŞAN BİNA

Bölge Müdürü Okan Kurşun yaptığı konuşmasında; "Eskiden Toplu Koruma Binası olarak kullanılan ve uzun süredir atıl durumda olan binamız, Genel Müdürlüğümüzce gönderilen ödenekler sayesinde tamir ve bakımı yapılarak iş merkezi hizmet binası olarak Orman Genel Müdürlüğü'ne yakışır, ormancılıkta hizmet vermeye layık bir bina ve tesis haline getirdik. Bina onarımını yaparken Taraklı mimarisine uygun ve doğaya uyumlu ekolojik çözümler ürettik. Sadece teşkilatımıza değil, Karagöl Yaylası’na gelecek tüm vatandaşlarımıza ve orman köylülerimize hitap edecek. Ormanlarımızın geliştirilmesi için kışın karda çamurda, yazın sıcağın altında özveri ile çalışanlarımızın görev yapacağı ve insanı ihtiyaçlarını karşılayacağı iş hizmet binasının hayırlı olmasını diliyor ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi. Simgenur BATIHAN

Bu haber toplam 120 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar