7. MESLEK KOMİTESİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİNİ AĞIRLADI27 Aralık 2017, Çarşamba

Ev sahipliğini Komite Başkanı Doğan Çatalbaş, 7. Meslek Komitesi’nden Meclis Üyeleri; Adem Bilgen ve Faruk Öz, Komite Başkan Yardımcısı Atilla Beyazhan ve Komite Üyesi Recep Muslu’nun yaptığı toplantıya SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Güneş, Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Terzioğlu ve çok sayıda sektör temsilcisi iştirak etti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Güneş, toplantıya yoğun katılımın olması komite içindeki dinamik ve birlikteliğin bir göstergesi olduğunu ifade ederek örnek olduğunu ifade etti. Sakarya’nın hızla ilerleyen bir bölge olduğunu belirten Güneş, “İş dünyası olarak değişimi yakından takip etmeliyiz. Sahanın şartlarına uygun davranarak elenmemek için çalışma ortamlarımızı ve teknolojimizi geliştirmemiz gerekiyor. Yarının hamlelerine bugünden hazırlanmalıyız”  diye konuştu.

YAKIT TASARRUFU

Komite Başkanı Doğan Çatalbaş, sektörel değerlendirmelerde de bulunarak,  “Yapılan inşaatlarda yakıt tasarrufu, kombinin ömrünün daha uzun olması ve dış hava şartlarından ve dondan etkilenmemesi açısından kombilerin yerinin açık balkonda olmaması daha ziyade mutfak gibi kapalı ortamların tercih edilmesi, çevreye zarar vermemesi, herhangi bir temas halinde sağlık problemleri oluşturmaması açısından yoğuşmalı kombi kullanımını göz önüne alarak, asitik bir sıvı olan yoğuşma suyu için yoğuşma giderlerinin kombinin koyulacağı yere bırakılması aksi takdirde nötralizasyon kabı kullanılma zorunluluğu var” dedi. Simgenur BATIHAN

Bu haber toplam 168 defa okundu.

Resim Galerisi