SRT Yayın Akışı - 15.12.2018
Son Dakika

SAÜ’LÜ ÖĞRENCİLER YATIRIMLARI GEZDİ10 Kasım 2017 - 16:40, Cuma

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen hizmet tanıtım gezileri devam ediyor. Bu kapsamda SAÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü öğrencileri, Büyükşehir’in hayata geçirdiği yatırımları yerinde görme fırsatı buldu.

TEORİK PRATİĞE DÖNÜŞTÜ

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından düzenlenen hizmet tanıtım gezileri devam ediyor.

Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü öğrencilerinden oluşan grup, Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği yatırımları yerinde inceleme fırsatı buldu. Öğrenciler gezileri kapsamında Hızırilyas Arıtma Tesisleri, Sakarya Sanat Galerisi, SAMEK, Ziya Taşkent Konser Salonu, Ofis Sanat Merkezi, Sosyal Gelişim Merkezi’ni ziyaret etti. Öğrenciler yatırımlar ve yürütülen çalışmalar hakkında görevlilerden bilgiler aldı.

YERİNDE ZİYARET

Gezi ile ilgili düşüncelerini paylaşan Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Özer Köseoğlu, “Çok güzel ve memnuniyet verici bir gezi oldu. Derste anlattığımız konular teorikte kalıyordu. Yerinde görünce hizmetlerin ne kadar iyi olduğunu ve öğrencilerimiz bunları gözlemleme fırsatı elde etti. Sosyal, sanatsal, kültürel gibi farklı hizmetleri görüp bilgi edinmiş olduk. Bu açıdan çok verimli olduğunu söyleyebilirim. Derslerimize de çok katkısı olacaktır. Teşekkür ederiz” dedi.

Bu haber toplam 420 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar