BAŞKAN DİŞLİ’DEN SENDİKALARA ZİYARET10 Kasım 2017, Cuma

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Hizmet İş, Çelik İş ve Öz Orman İş sendikalarına gerçekleştirdiği ziyarette il temsilcileri Mesut Özdemir, Rıfat Kurt ve Adem Öz ile bir araya gelerek sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı.

GÖRÜŞ ÖNERİLERİ

Kentte faaliyet gösteren sendikaları hassasiyetle takip ettiklerini belirten Başkan Dişli, “Görevde olduğumuz süre boyunca personelimizin hak ve menfaatlerini koruma noktasında her zaman personelin tarafında olduk. Bu yönetim anlayışıyla hareket ederek şehrimizde faaliyet yürüten tüm sendikalarımızın görüş ve önerilerini çok kıymetli buluyorum. Bu günkü ziyaretlerimizde de karşılıklı fikir alışverişinde bulanarak sorunların çözümü noktasında neler yapılabilir bunları konuştuk.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Bu bakımdan sendikalarımızın yaptığı çalışmaları hassasiyetle takip ederek geçmişte olduğu gibi gelecekte de işçilerimizin menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden şube başkanları ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Dişli’ye teşekkür ederek, çalışmalarında başarı diledi.  Saim İŞÇİ

Bu haber toplam 268 defa okundu.

Resim Galerisi