"2’NCİ MHP KURMUYORUZ"8 Kasım 2017, Çarşamba

TEŞKİLATLANMA SÜRECİ

İyi Parti’de beklenen oldu ve Hüsamettin Atasever resmen il başkanlığı görevine atandı. Genel Merkez’den yetkiyi alan Atasever, vakit geçirmeden partinin Sakarya teşkilatlanmasını tamamlayacak. İlk etapta il yönetimi belirlenecek ardından ilçe başkanları atanacak. Gazetemize konuşan İyi Parti İl Başkanı Hüsamettin Atasever, “İl yönetimi ve ilçe başkanları ile ilgili daha önceden çalışma yapmıştık. Kadrolarımız büyük oranda hazır” dedi.

CUMHURİYET’İN KAZANIMLARI

Partinin politikası ile ilgili net konuşan İl Başkanı Atasever, “Cumhuriyetin kazanımlarını sonuna kadar koruyan isimlerle yola çıktık ve beraber yürüyeceğiz. Bizim bakış açımız budur. Tüm partilere eşit mesafedeyiz. Aramızda sadece MHP kökenli isimler yok. Daha önce farklı partilerde de siyaset yapmış çok değerli insanlar var. 2’nci MHP kurmuyoruz” ifadelerini kullandı.     

4 İLÇE BAŞKANI NETLEŞTİ

İyi Parti’de il başkanlığı görevine resmen atanan Atasever, bir yandan il yönetimini oluştururken bir yandan da ilçelerdeki teşkilatlanmaya mesai harcıyor. İyi Parti’de son bilgilere 4 ilçenin başkanının belirlendiği öğrenildi. Buna göre Adapazarı’na Mücahit Bulan, Pamukova’ya Kemalettin Yörük, Sapanca’ya Alpaslan Kılıç, Kocaali’ne ise Kemal Din ilçe başkanı olarak atandı. 

Bu haber toplam 1194 defa okundu.