SRT Yayın Akışı - 22.10.2018
Son Dakika

SAADET PARTİSİ SAKARYA GENÇLİK KOLLARI ANKARA’YA GİDİYOR5 Kasım 2017 - 16:12, Pazar

Saadet Partisi Sakarya İl Gençlik Kolları, genel merkez tarafından düzenlenen eğitim kampı için Ankara’ya gidiyor.

Türkiye geneli tüm illerden katılım sağlanacak olan kadro kampı için 10 Kasım günü Sakarya’dan yola çıkıyor.

Saadet Partisi Genel Merkezi tarafından organize edilen eğitim kampı 3 gün sürecek. Kamp Saadet Partisi Balgat Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Kamp süresince Temel Çalışma Esasları, Türkiye’nin Meseleleri ve Çözüm Yolları, Niçin Milli Görüş?, Adab-ı Muaşeret başta olmak üzere uzman eğitimciler tarafından birçok konu işlenecek.

Eğitim için Sakarya’nın 16 ilçesindeki ilçe başkanları ve teşkilat başkanları başta olmak üzere, teşkilat üyeleriyle beraber 50 kişilik ekip Ankara’ya hareket edecek.

Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolları tarafından yapılan basın açıklamasında gerçekleştirilen eğitim kamplarının önemine vurgu yapıldı. “Kişisel eğitim tamamlanmadan, kitlesel başarı elde edilemez.” prensibinin tüm teşkilatların aksiyonlarında yer alabilmesi için düzenlenen eğitim ve kadro kamplarının çok önemli bir çalışma olduğunun altı çizildi. Ayrıca Gençlik Kolları Eğitim Başkanlığı her hafta düzenlenen teşkilat içi eğitimler, Asr-ı Saadet sohbetleri, okuma grupları ve Yeni Bir Dünya Konferans Serisi ile faaliyetlerine son hızla devam ettiğini bildirdi.

Bu haber toplam 1137 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal Medya



Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar