SRT Yayın Akışı - 21.09.2018
Son Dakika

AKYAZI KENT KONSEYİ TOPLANDI12 Ekim 2017 - 14:40, Perşembe

Haberin Fotoğrafları

Akyazı Kent Konseyi Ekim ayına ait olağan toplantısını yaptı. Belediye ve Kent konseyi başkanı Hasan Akcan’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya Kaymakam Ömer Kalaylıda katıldı ve toplantıda önemli kararlar alındı.

Yapılan toplantıda gündem maddeleri tek tek görüşülüp karara bağlandı. Bu toplantıda Kadın Meclisi oluşturulması için önemli bir adım atıldı ve Kent Konseyi üyelerinin kadın meclisini oluşturmak için faal çalışmak suretiyle yapılacak ilk genel kurula getirilmesi karara bağlandı.

Kent Konseyinin önemli gündem maddelerinden biride uyuşturucuyla mücadeleydi. Uyuşturucu ile mücadele konusunda kararlı olduklarını söyleyen Kent konseyi konuyla ilgili olarak kendi aralarından bir çalışma grubu oluşturma ve oluşturulan bu çalışma grubunun çalışmalarına diğer üyelerinde katkı vermeleri karara bağlandı.

ÖNEMLİ KARARLAR ALINDI

Toplantı sonunda Kent Konseyi ve Belediye Başkanı Hasan Akcan, bir açıklama yaptı. Akcan,  “Bugün ekim ayına ait konsey toplantımızı yaptık. Bu toplantıda önemli kararlar aldık. Bu kararları uygulamak için yapılması gerekenleri konuştuk. Vatandaşlarımızı yapacağımız toplantılarla bilinçlendirmeyi planlıyoruz. Bununla ilgili olarak Belediyemiz tarafından hazırlanmakta olan önemli bir projeyi önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacağız. Hepimizin ortak bir noktası var o da ilçemize nasıl hizmet ederiz. İlçemizi nasıl bir adım daha ileriye götürürüzdür. Bunu sağladık şimdi uygulamak için adım atıyoru.” 

Bu haber toplam 522 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar