SRT Yayın Akışı - 23.01.2019
Son Dakika

GENÇLERİN ATÖLYESİ SONA ERDİ15 Ağustos 2017 - 15:04, Salı

Haberin Fotoğrafları

Büyükşehir Belediyesi Genç Atölye’de eğitimler sona erdi. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, bu yaz eğitimleri 724 öğrenciyle tamamladıklarını belirtti.

LİSELİ GENÇLER

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Genç Atölye’de eğitimler tamamlandı.  Atölyede, Genç Gezgin, Tarih, Edebiyat, Fikir ve Proje Geliştirme, Liderlik ve Yöneticilik, Genç İstikbal, Kitap Tahlili, Doğaçlama, Film Okumaları ve Geleneksel Sanatlar Atölyesi derslerinde 6 hafta boyunca 724 öğrenciye eğitimler sunuldu. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, bu yılda liseli genç öğrencilerle bilgi dolu bir yaz geçirdiklerini ifade etti.

BİLGİ DOLU YAZ

Aktürk, “Bu yaz ikincisini gerçekleştirdiğimiz Genç Atölye’de geçen yıla oranla yaklaşık 3 kat fazla öğrenci eğitimlerimizden faydalandı. Gençlerimizin atölyeye olan ilgisinden oldukça memnunuz. Bilgi dolu bir yaz geçirdik. Kitap Tahlili sınıfımızda öğrenciler 6 hafta boyunca 6 kitap inceledi. Liderlik ve Yöneticilik Atölyesi iletişim ve algı yönetiminin ipuçlarını öğrendi. Film Okumaları Atölyesi’nde sinemanın başyapıtlarını inceleyip temel prensiplerine değinilirken, Genç İstikbal Atölyesi gelecek ve değerler konuları üzerine çalışmalar gerçekleştirdi” diye konuştu.      Sefa OKUMUŞ 

Bu haber toplam 4013 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar