SRT Yayın Akışı - 20.01.2018
Son Dakika

Vatandaştan Tepki!9 Temmuz 2016 - 10:32, Cumartesi

Hendek ile Düzce sınırında bulunan ve Şifalı olduğuna inanılan doğal kaynak suyunun etrafı, su doldurmaya gelen duyarsız vatandaşların attığı pet şişeler, plastik eşyalar ve çöpler ile doldu.

Bölgeyi ziyarete gelen vatandaşlar, kaynağın etrafını pet şişeler, plastik eşyalar ve evsel çöplerle kaplı olduğunu görünce neye uğradığını şaşırıyor. Doğal kaynak suyu doldurmaya gelen bazı duyarsız vatandaşlarca atıldığı tahmin edilen çöpler, çevre felaketini gözler önüne seriyor. Gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen vatandaşlar, “Bunu yapan insan olamaz. Bu kadar doğa harikası bir ortamda, özellikle su doldurmaya geldikleri doğal kaynak suyunun etrafına bardak, pet şişeler, plastik kaplar gibi her türlü çöpü atmak nasıl bir insanlıktır. Bu rezalete son verilmesi için yetkililerin tedbir almasını istiyoruz diyerek tepkilerini dile getirdiler. Halk arasında bölgede bulunan doğal kaynak suyunun, tansiyon, şeker, böbrek taşı, kaşıntı ve hücre yenilenmesine yardımcı olduğuna inanılıyor.

Bu haber toplam 4968 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
KÖŞE YAZARLARI

 

Sosyal MedyaÇok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

Arama


Arşivde Ara


 

Evren TV Programlar