HAY BEN BÖYLE BİR ZİHNİYETİN …5 Ocak 2018, Cuma

Bugün gündemime, DİN İSTİSMARLIĞI yapan şerefsizlerden, ah          laksızlardan söz edeceğim sizlere…

Canım Türkiyem, Yüce Milletim bugünleri de mi görecekti? Hem de devlet memurlarınca!

Türkiye Cumhuriyeti’nde, hem de Devletin içine o kadar çürümüş beyinler, o kadar şerefsizleri girmiş ki; okudukça, duydukça ve izledikçe kafayı iyice yiyor, onlara saldırasım geliyor.

Bir müftü çıkıyor, “Kızlarda 9-12, erkeklerde ise 12-15 yaşlarında evlendirmek lazım” diyor. Sonra da reşit olmaktan, törelerden ve küçük yaştaki kız çocuklarını evlendirmekten, aile içi şiddetten, kan davalarından, cinayetlerden, aldatmacalardan bahsediyoruz.

Ulan şerefsiz, o yaştaki kız ve erkeğin aklı ne ki, kime ne verecek?

Kız ve erkeği bu kadar küçük yaşta evlendireceğine, onları okutturmayı, en azından ya okulları bitince ya da 18 yaşını doldurunca evlendirmeyi düşünsene…

Gidin araştırın, o şerefsiz kendi çocuğunu o yaşta evlendirmiş mi görün bakalım.

Bu kadar mı geri kaldı bu ülke? Bu kadar mı yobazlaştı?

 İMAM VE CEMAAT HESABI!

Diyanet İşleri ise, “Karıma, anam veya bacım dersem nikah düşer” diyor. Be şerefsiz,

neden düşsün o nikah? Bu nasıl geri zekalı, yozlaşmış, şerefsiz bir beyindir böyle?

Yahu “Anam avradım olsun” diye yemin edilse neyse çünkü yok böyle bir yemin dinimizde ki benim anam nasıl avradım olsun ama, karıma sevgimden dolayı anam ve bacım demişsem ne olmuş? Karım, annem ve kız  kardeşim mi oluyor? Bir sevgi daha güzel nasıl ifade edilir ki? Karısını annesi-kardeşi kadar sevdiğini gösteriyor ki  o manada söyleyen kimsenin olduğuna inanmıyorum. Varsa da çıkartsın göstersin bu köpek? 

Böylesine çürük, şerefsiz ve ahlaksız bir düşünce Diyanet’te yer alan bir hocada nasıl olur? Kaldı ki o kimden izin almış da yapmıştır bu açıklamayı? Hangi yetki ve bilgiyle?

Şimdi ne olacak biliyor musunuz? Karısından ayrılmak isteyen kanı bozuk bir erkek, bunu bahane ederek karısını boşamaya kalkacak? Sonrasında ya 3 karılı olacak ya da kuma getirecek? Evet evet aynen öyle. Sonrasını ne diye düşünmez ki bu lafı söyleyen ve söyletenler?

Dikkat edin bakın, bu tür yaşantı kimlerde var? Dini istismar eden, BAZI sahte hoca ve öğretmenlerde. Benim tek derdim de bu açıklamayı yapanları temizletmek.

 SEN ÖĞRETMLENLERİN YÜZ KARASISIN

Peki ya Konya’daki bir öğretmenin dediğine ne diyeceksiniz?

Beden Eğitimi derslerinde eşofman giyenler zina yapmış sayılırlarmış... 

Allah belanı versin senin e mi?

Ulan köpek sen evli değil misin? Senin eşin, çocuğun ablan kardeşin yok mu? Hiç mi giymediler bu eşofmanları. Be köpek, sama sabah yürüyüşü ama akşam yürüyüşü, ama başka bir şekilde spor yaparken ne giyiyor ve giydiriyorsun sen? Çelik elbise mi, zırh mı? Yoksa anadan doğma spor mu yapıyorsun?

Sana ne lan o insanların önünden arkasından sapık herif…

O eşofmana, cinsel obje olarak bakacağına, ahlaki bir insan gibi baksan da, o eşofman giyen kız ve erkek çocuklarımıza güzel ahlak dersi versen, güzel bir örnek olsan.

Ama senin amacın takla makla değil ki, cinsel uzuvlara bakmak. O zaman sen de zina yapıyorsun, her Beden Eğitimi öğretmeni de zina yapıyor. Hele hele spor yapan, şort, tayt ve kısa formalarla yapanların vay haline? Öyle ya onlar da bu zihniyeti taşıyan sapık şerefsizler için ya orospu olur ya ibne. Allah korusun…

 SAPIKLARA UYMAYIN SAKİN OLUN

Olayı öylesine tehlikeli yerlere götürüyor ki bu konu, bir evlat, ana, bacı sahibi olarak bana çok dokunuyor.

Ya millet de çıkar ve derse ki, “Kızların ve kadınlarımızın başörtüsü altına giydikleri daracık kot veya başka tür pantolonlar ne olacak?” Ya da o göğse giyilen ince, tahrik edici elbiseler? Ya da normal bir şekilde başı açık dolaşan ama bu tür pantolonları ve elbiseleri giyenler?

Hem kime ne ya, kimin ne giydiği, ne yaptığı?

İsteyen istediğini giyer ya da giymez. Yapar ya da yapmaz. Hayır yani bunun haramı var, günahı var, suçu var, yasası var, cezası var. Kim neyi ekiyorsa onu biçer.  

Ha Fetöcü terör örgütü olmuş, ha bunlar olmuş hiç fark etmez. Kim bilir, belki de bunları söyleyen belki de gerçekten Fetöcü’dür nerden bileceksiniz? Ben şimdi bu çürümüş parazitleri Devletimizin yok etmesini bekliyorum.

Bu konu çok ince ve hassas bir konu. Sakın ama sakın, siz de o sapıklara uymayın. İstediğine alet olmayın. Sakin olun. Devlet gereğini illaki yapacaktır mutlaka ve bir daha da böyle konuşmalara izin vermeyecektir. Çünkü o bizim devletimiz, bizleri sever, sayar ve korur. Biz de tabii ki devletimizi…