UYANALIK ARTIK UYUMAYALIM. yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız : Kimden : Kime :
Mesajınız :

UYANALIK ARTIK UYUMAYALIM. 5 Ekim 2017, Perşembe

              Bu devlet, mayası ilâhi rıza teknesinde tutulmuş, hamuru şehit kanları ile yoğrulmuş büyük bir devlettir. Bu kutsal vatan topraklarında kıyamete kadar varlığımızı koruyabilmemiz maddi ve manevi alanda kuvvetli olmamıza bağlıdır. Buda ancak millî ve manevi değerlerimize bağlı devlet, vatan, millet ve bayrak aşkı ile sarhoş, ilim ve ahlakla donanmış bir nesil yetiştirmekle mümkündür.

              Bu güne kadar devam eden eğitim ve öğretimde gafletin dalâlet ve  ihanetlerin izlerine rastlıyoruz. Ve maalesef Merhum Osman Yüksel Serdengeçti’nin dediği gibi’’ hiç ve piç felsefesine uydurulmuş dinsiz donsuz bir nesil’’ Mehmet Şevket Eygi’nin ‘’tesettürlü çıplaklar’’ ve benim tabirimle de süslümanlar yetiştirmekteyiz. Ve bunlar maalesef ülkemizi ayrık otları gibi sarmış durumdadır.

             Ve yine maalesef Türk dilinin dini, mukaddes aile yapısı, insanı insan yapan maddi ve manevi değerlerimiz tahrip edilmektedir.

              Kutsal vatanımız maalesef sessiz sedası maalesef ayrık kültürlerle istila edilmektedir. Dış güçler milletimizi bölmek ve mukaddeslerimizi ortadan kaldırarak  hıristiyanlaştırabilmek için  yaptıkları çalışmaları neticesi içerdeki hainler dinimizce yasak olanları serbest bırakarak onların işlerini kolaylaştırmaktadırlar.

             Ölüm ve doğum engellenemez. İnsanlar bulundukları teknik basamaklarda maddi alanda baş döndürücü gelişmelere rağmen insanlık büyük çelişkiler içinde bulunmaktadır. Aileler çökmekte manevi ve ahlaki bunalım ülkemizi sarmaktadır. Ve böylelikle de; hürriyet ararken köleliğin, adalet ararken zulmün, mutluluk ararken bunalımın ve muhabbet ararken kin ve nefretin ağlarına düşmekteyiz.

             Bunu fırsat bilen ve istedikleri kıvama getirdiklerini zannettikleri insanlarımızı içerden ve dışarıdan sardıklarını zanneden şer güçler Müslüman milletimizi Alevi-Sünni, Kürt, Türk diye bölerek ülkemiz üzerinde emellerini gerçekleştireceklerini zanneden bu kubur fareleri er geç bulundukları kuburlarda yok olacaklardır.

            Zira yüce Müslüman Türk milleti bu mücadele zaferlerini tarihte çok kereler gerçekleştirmiştir. Biz sabrederiz ve biliriz ki sabredenler muzaffer olurlar. Amma bu sabrımızı zorlayanlarda bir gün mutlaka ama mutlaka kinimizle karşılaşacaklarını bilsinler. Bunu yapmak içinde her şeye sahibiz. Hiçbir şeye ihtiyacımız yoktur. ihtiyacımız sadece ve sadece Mustafa Kemal Atatürk’ ün dediği gibi ‘’Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızda akan asil kanda mevcuttur.’’

          Hz. Mevlâna’nın dediği gibi ‘’Ey insanoğlu nefsindeki faziletleri ikmale çalış. Çünkü sen cisminle değil ruhunla insansın.’’ UNUTMAYALIM ÖLÜM VAR ÖLÜM..Uyanalım artık uyumayalım..

          Dünyadaki tüm insanlarının örf ve anane ve dinlerine bağlı olarak mutluluk içinde yaşayabilmeleri temennilerimle efendim. Saygılarımla