ADIM ADIM ZAFERE yazısını arkadaşına e-posta gönder

Adınız : Kimden : Kime :
Mesajınız :

ADIM ADIM ZAFERE2 Nisan 2017, Pazar

Şampiyonluk yolunda ki engellerini birer birer aşan Sakaryasporumuz, 9’da 9 için bugün Tarsus İdman Yurdu ile karşılaşacak. Afjet Afyonspor’un her ne kadar 5 puan gerisinde olsak bile şampiyonluğa olan inancımızla galibiyet serisini bu maçta da sürdürmek ve hedefe giden yolda kayıpsız yola devam etmek istiyoruz. Son haftalarda alınan sonuçlar ve ortaya koyulan futbola baktığımız da 2.lige direkt olarak çıkmamız içten bile değil.

                                                           *****

Hafta içerisinde oynadığımız zorlu Diyarbekirspor maçından da alnımızın akıyla dönerek 13’te 13 olarak koyduğumuz hedefe 1 adım daha yaklaştık. Şimdi sırada Tarsus İdman Yurdu var. Afyon’un ne yaptığına bakmadan biz işimizi yapıp kazanarak seriyi sürdüreceğiz. Kalan maçlarımızın tamamını alarak ligin sonunda nerede olacağımıza yeniden bakacağız. Moral motivasyonu ve kendine olan güveni yerinde olan Yeşil-Siyahlı ekibimiz bugün de rakibine sahayı dar edecektir. Galibiyete olan inancımız tam.

                                                           *****

Bugün oynayacağımız bu kritik mücadele tribünlerin tamamen dolacağını düşünüyorum. Büyük Sakaryaspor taraftarı yine vereceği büyük destekle takımının en büyük itici gücü olacaktır. Çok kolay bir maç olmayacak. Ama kazanıp 9’da 9 yapacak gücümüz de fazlasıyla var. Şampiyonluğa kenetlenmiş Sakaryaspor, taraftarıyla birlikte bugün de sahadan güzel bir sonuçla ayrılacaktır. Bugün ki zorlu mücadele öncesinde Sakaryasporumuza yürekten başarılar diliyorum.